Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
  

03.10.2016 р. 
ПРАКТИКА ПОЛЬСЬКИХ СТУДЕНТІВ 
З 25 вересня по 1 жовтня група студентів з Краківської гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташиця на чолі з магістром-інженером Міхалом Потемпою проходила навчальну геологічну практику на полігонах Національного гірничого університету під керівництвом викладачів кафедри ЗСГ. 
IMG_4705.JPG
IMG_4700.JPG
02.09.2016 р.
ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ЗА МЕТОДИКОЮ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ
Доцентом кафедри Нікітенком І.С. було проведено відкриту лекцію англійською мовою за методикою Британської Ради. Методика передбачає інтерактивність, підримання діалогу з аудиторією, роботу у групах. Наприкінці серпня, разом з іншими викладачами НГУ, що проводять заняття англійською мовою, І.С. Нікітенко пройшов відповідний курс навчання під керівництвом британських фахівців. Лекцію було проведено для студентів-геологів першого курсу, також були присутні студенти спеціальності буріння, викладачі та аспіранти. 
Сьогодні на кафедрі  ведеться робота із впровадження викладання англійською мовою, видаються методичні матеріали. Співробітництво із Британською Радою сприятиме вдалому продовженню даної роботи.
IMG_3493.jpg29.04.2016 р.
ПРАКТИКА РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ

30 квітня відбудеться перший виїзд студентів НГУ на полігон у с. Новопетрівка Бердянського району для проходження геологічної практики.
kratenko_s.jpg09.12.2015 р.
Вітаємо Леоніда Яковича Кратенка з отриманням нагороди Національного гірничого університету "За відданість".
07.jpg
22.09.2015 р.
У Народному музеї історії імені О.М. Поля відбулося засідання краєзнавчого клубу "Грані", присвячене 90-річчю кафедри загальної та структурної геології, а також презентація виставки "Тримайся, геолого". 
ushi.jpg

08.07.2015 р.

Завершилася навчальна геологічна практика у Приазов'ї для студентів першого та другого курсів ГРФ та студентів напряму підготовки "Гірництво" (окрім скороченої форми навчання). Другий рік кафедра освоює новий полігон, результати дослідження якого стануть основою для нових наукових та навчально-методичних робіт. Окрім поповнення власних колекцій, студентами ГРФ та ГФ було відібрано цінні зразки, які було передано до Бердянського історико-краєзнавчого музею. 


nest1.jpgnest2.jpg08.07.2015 р.
12 липня 2015 р. виповнюється 115 років з дня народження колишнього ректора Дніпропетрвського гірничого інституту і завідувача кафедри загальної та структурної геології П.Г. Нестеренка. Напередодні річниці могилу видатного діяча освіти і науки, під керівництвом якого відбувалася як відбудова інституту, так і відродження гірничої промисловості, відвідали студенти першого курсу ГРФ та викладачі кафедри.


© 2006-2020 Інформація про сайт