Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Міжнародна діяльність

Співробітники кафедри проводять спільні дослідження з іноземними колегами. Результати роботи кафедри широко висвітлюються в статтях і тезах доповідей конференцій в Україні та за кордоном.

Кафедра має досвід проведення спільних геологічних практик з університетами Польщі та Франції. У 2016 - 2017 рр. Студенти Краківської гірничо-маталургійної академії ім. С. Сташиця, Ягелонського університету та ТУ "Вроцлавська політехніка" пройшли маршрути геологічної практики у Придніпров'ї та Приазов'ї. На запрошення польської сторони (Ягелонський університет) у 2018 р. студенти НТУ "ДП" під керівництвом завідувача кафедри С.В. Шевченка пройшли польові маршрути у Малопольському воєводстві (Польща), а також взяли участь у студентській науковій конференції.

Кафедра співпрацює з Університетом м. Пуатьє (Франція). У 2018 р. дисертацію з "Наук про Землю" у Франції захистила співробітниця кафедри Є.В. Солдатенко, а практику на полігонах НТУ "ДП" пройшов студент університету зазначеного університету Максим Куто. 

У 2017 - 2018 рр. стажування в університетах Європейського Союзу (Польща, Франція, Хорватія, Іспанія) пройшли С.В. Шевченко, І.С. Нікітенко, Н.В. Білан, О.А. Терешкова, Д.В. Приходченко, Є.В. Солдатенко.

Назад

© 2006-2020 Інформація про сайт