Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Всі новини кафедри доступні на сторінках у соціальних мережах:
Facebook создает собственную криптовалюту   Instagram перестанет показывать в ленте фото после фотошопа и ретуши      

video.jpgГЕОЛОГІЧНА ПРАКТИКА ОНЛАЙН

Ніщо не може замінити справжнього виїзду в поле з молотком та гірничим компасом. Але під час карантину цього зробити неможливо. З метою формування у студентів уявлення про польове обстеження геологічних об’єктів, викладачами кафедри загальної та структурної геології НТУ «Дніпровська політехніка» у червні 2020 р. було підготовлено серію фільмів про геологічні об’єкти Придніпровського полігону для проведення онлайн-занять.  


Загроза коронавірусу: карантин вводять у школах, дитсадках та ...КАРАНТИН

Шановні студенти!

У зв'язку з оголошенням карантину, з 12.03.2020 р. заняття за усіма предметами, що викладаються кафедрою загальної та структурної геології, відбуваються через платформу дистанційного навчання Moodle згідно із розкладом. Офіційним каналом спілкування з викладачами є корпоративна пошта в Office 365.


ПРАКТИКА ПОЛЬСЬКИХ ІНЖЕНЕРІВ-ГЕОЛОГІВ 
Цілий тиждень, з 21 по 26 жовтня, в НТУ «Дніпровська політехніка» стажувалися представники Спілки гірничих геологів Польщі
Протягом тижня фахівці з Польщі ознайомились з розробками вчених НТУ «Дніпровська політехніка», лабораторною базою, зустрілись з керівництвом геологорозвідувального факультету, кафедр та структурних підрозділів геологічного і бурового спрямування. Також представники польської делегації відвідали ПрАТ «Полтавський ГЗК» і геологічні об’єкти Приазовського та Придніпровського полігонів навчальної геологічної практики НТУ «Дніпровська політехніка»
© 2006-2021 Інформація про сайт