Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Міжнародна діяльність

Співробітники кафедри проводять спільні дослідження з іноземними колегами. Результати роботи кафедри широко висвітлюються в статтях і тезах доповідей конференцій в Україні та за кордоном.

Кафедра має досвід проведення спільних геологічних практик з університетами Польщі та Франції. У 2016 - 2017 рр. Студенти Краківської гірничо-маталургійної академії ім. С. Сташиця, Ягелонського університету та ТУ "Вроцлавська політехніка" пройшли маршрути геологічної практики у Придніпров'ї та Приазов'ї. На запрошення польської сторони (Ягелонський університет) у 2018 р. студенти НТУ "ДП" під керівництвом завідувача кафедри С.В. Шевченка пройшли польові маршрути у Малопольському воєводстві (Польща), а також взяли участь у студентській науковій конференції. 

У галузі проведення міжнародних освітніх і наукових проектів кафедра співпрацює з ТУ "Краківська гіричо-металургійна академія ім. С. Сташіца". 2019 року, у рамках проекту IncluESEE програми EIT Raw Materials, під керівництвом завідувача кафедри геології родовищ та гірничої геології, проф.  Адама Пєстшиньського та  авідувача кафедри енергетичної сировини, проф.  Міхала Стефанюка відбулася геологічна школа для студентів НТУ "ДП" та Криворізького національного університету, а також експедиція на до Приазовського полігону геологічної практики. В рамках того ж проекту курс занять для студентів провели фахівці Геологічної служби Фінляндії під керівництвом проф. Ференсца Мольнара.

Кафедра співпрацює з Університетом м. Пуатьє (Франція). У 2018 р. дисертацію з "Наук про Землю" у Франції захистила співробітниця кафедри Є.В. Солдатенко,  а практику на полігонах НТУ "ДП" пройшов студент університету зазначеного університету Максим Куто. 

У 2017 - 2020 рр. стажування в університетах Європейського Союзу та інших країн (Польща, Франція, Хорватія, Іспанія, Туреччина) пройшли С.В. Шевченко, І.С. Нікітенко, Н.В. Білан, О.А. Терешкова, Д.В. Приходченко, Є.В. Солдатенко.МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ У НОВИНАХ

Краківська гірничо-металургійна академія, Польща 
 
Вроцлавська політехніка, Польща

Ягеллонський університет, Польща

Спілка гірничих геологів Польщі

Університет Савой Монблан, Франція

Університет Пуатьє, Франція 

Загребський університет, Хорватія


Назад

© 2006-2021 Інформація про сайт