Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Комплексна навчальна практика з геологічної зйомки

caucasus.jpgНавчальна практика з геологічної зйомки проводиться для студентів спеціальності 103 Науки про Землю (геологорозвідувальний факультет) після другого року навчання. Її метою є закріплення та практичне застосування знань, отриманих при вивченні курсу структурної геології.

З 1955 друга практика з геологічної зйомки проводилася на Північному Кавказі. 

На даний час практика проводиться на двох полігонах – у Приазов'ї та у Середньому Придніпров’ї. З 2019 року, вперше була проведена практика на базі Гребенівського полігону у Карпатах у співпраці з Львівським національним університетом ім. Франка.Протягом проходження практики студентами вивчається геологічна будова полігону та створюється його карта. Практика включає маршрути та камеральні роботи.

Робота практики максимально наближена до роботи геологічної партії, що проводить зйомку на певній площі. Тому навички, здобуті студентами під час проходження практики матимуть дуже велике значення у їх подальшій професійній діяльності.


Програма Комплексної навчальної практики з геологічної зйомки для першого (бакалаврського) рівня спеціальності 103 Науки про Землю


marshrut.jpgkarta.jpg
   


Назад

© 2006-2021 Інформація про сайт